Kurumsal

Hikayemiz

     Yapısan Toprak Sanayii, 1986 yılında Tokat’ın Erbaa ilçesinde faaliyetine başladı. Tuğla ürünleri alanında öncü firma olma vizyonu ile sektöre değer katan Yapısan Toprak Sanayii’nin ürün yelpazesinde her türlü tuğla çeşidi bulunmaktadır. Talep halinde projeye özel tuğla üretimi de yapılabilmektedir. Tokat’ın Erbaa ilçesi başta olmak üzere bölgenin en büyük tuğla üretim tesislerinden birine sahip olan Yapısan Toprak Sanayii, tuğla üretim aşamalarında yeni trendlere uygun ve kaliteli ürünlere odaklanmaktadır. Asmolen tuğla, blok tuğla, ateş tuğla, baca tuğlası, pres tuğla, taban tuğlası, izolasyon tuğlası, kiremit, restorasyon ve harman tuğlası gibi farklı türlerdeki tuğlaların imalatından sevkiyatına kadar her aşamada alanında uzman bir kadro barındırmaktadır. Tuğla üretiminde kalite ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.

     Üstün nitelikle ürünlerle sektörde adından söz ettiren Yapısan Toprak Sanayii, uzun ömürlü, kullanışlı, kolay uygulanabilir ve güvenli tuğla ürünleri sunmaktadır. Projelere uygun olarak farklı ebatlarda tuğla çözümleri üreterek, uzmanı olduğu tuğla ürünlerinde pazarın seçkin firmaları arasına adını yazdırmıştır.

     Yapısan Toprak Sanayii, müşterilerinin her türlü tuğla ihtiyacını karşılayabilecek gerekli teknik donanıma ve üretim alanlarına sahiptir. Üretimde birinci sınıf hammaddeler tercih edilmektedir. Bünyesinde ürünlerin iyileştirilmesi ve yeni ürünler geliştirilmesi için uzman bir ekip barındırmaktadır.

     Ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedefleyen Yapısan Toprak Sanayii, TSE ve CE belgeleri ile kalite standartlarını korumaktadır.


Sinan POLAT

Yönetim Kurulu Başkanı

placeholder image

Misyonumuz

      Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve güvenlik gibi temel prensiplerden ödün vermeden, talep ve beklentileri en üst seviyede karşılayarak, müşteri sadakati sağlamaktır.

Vizyonumuz

      Sektörde öncü bir firma olma hedefi ile sürekli gelişmek; çevreye duyarlı iş süreçleri ile güvenilir ve saygın bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

– Dürüstlük
– Sürdürebilirlik
– Yenilikçilik
– Öncülük
– Samimiyet ve Şeffaflık
– Takım Çalışması

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN